Od ponad 25 lat działamy na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nie wszyscy nasi klienci jednak wiedzą, że zajmujemy się nie tylko produkcją i dostarczaniem elementów pasywnych. Z dużymi sukcesami działamy również w ramach usług i rozwiązań aktywnych. Z kim współpracujemy i co możemy zaoferować? Zapraszamy do zapoznania się z najwazniejszymi elementami naszefo portfolio.

Od ponad 10 lat aktywnie współpracujemy z firmą Infinera (dawniej Transmode) w zakresie rozwiązań zwielokrotnienia falowego DWDM oraz IP/MPLS. Dysponując certyfikowanym zespołem inżynierów, oferujemy usługi z zakresu planowania, wdrożenia oraz utrzymania sieci.

Nasze długoletnie partnerstwo zaowocowało wdrożeniem około 1000 węzłów DWDM na terenie kraju pracujących w sieci czołowych operatorów telekomunikacyjnych.

W zakresie wspomnianych już rozwiązań IP/MPLS oferujemy swoje usługi bazując również na portfolio firmy Nokia, co potwierdzaliśmy uzyskaniem ceryfikatu: „Advanced Nokia Partner” oraz dotychczasowymi wdrożeniami.

Nokia to przede wszystkim dostawca wysokowydajnych routerów MPLS, ale również rozwiązań świetnie wpisujących się w potrzeby rynku energetycznego.

Najnowsze trendy skłoniły nas do poszerzenia spektrum naszej działalności na obszary szeroko rozumianego bezpieczeństwa opartego w dużej mierze na partnerstwie z firmą Forcepoint.

Oferujemy wdrożenie oraz wsparcie dla produktów dostarczających wysokiej jakości usługi ochrony sieci, kontroli i filtrowanie treści, zapobieganiu wycieków bazujące zarówno na fizycznych urządzeniach jak i rozwiązaniach opartych na systemach Cloud. Forcepoint to również dostawca rozwiązania pozwalającego na budowanie elastycznych, programowalnych sieci WAN, tj. SD-WAN, zintegrowanych z funkcjami bezpieczeństwa.

W tym roku rozpoczęliśmy także współpracę z firmą Ruijie Networks oferującą nowoczesny systemem pomiaru temperatury ciała opartym o sztuczną inteligencję. Rozwiązanie gwarantujące szybki i precyzyjny pomiar za pomocą kamer termowizyjnych, które gwarantują zachowanie bezpiecznej odległości od badanych.

Nasza współpraca nie zakończy się jednak na tym jednym produkcie. W najbliższej przyszłości planujemy poszerzyć zakres również o inne rozwiązania z zakresu DC.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Tomaszem Wolaninem

t.wolanin@fca.com.pl

+48 572 703 115