Kierownik Działu Wdrożeń Systemów Aktywnych

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 kwietnia 2021

Departament Produktów i Usług Kierownik Działu Wdrożeń Systemów Aktywnych
Opis stanowiska:
  • zarządza i koordynuje pracę zespołu odpowiedzialnego za realizację zadań wdrożeniowych i serwisowych oraz bieżąco nadzoruje pod kątem terminów i kosztów
  • współpracuje z innymi pracownikami przy opracowaniu warunków szczegółowych ofert i umów na realizację kontraktów
  • przyjmuje zlecenia realizacji kontraktów oraz weryfikuje kompletność dokumentów
  • prowadzi dokumentację projektową przez cały okres realizacji i rozliczanie kontraktu
  • koordynuje dostawy sprzętu aktywnego oraz związanych z nimi usług instalacyjno-serwisowych zgodnie z kontraktem,
  • opiniuje umowy pod kątem terminów realizacji oraz warunków reklamacji i serwisu
  • współpracuje z innymi komórkami organizacyjnymi a w szczególności z Działem Produktów w zakresie technicznych uwarunkowań realizowanych kontraktów
  • zleca prace dla firm podwykonawczych, oraz sprawuje nad nimi nadzór pod kątem jakości, terminów i kosztów
  • zleca do Działu Obsługi Klienta konieczność wystawienie faktur częściowych i faktur końcowych dla klientów na podstawie protokołów odbioru częściowego lub protokołu odbioru końcowego
  • bierze udział oraz koordynuje projekty rozwojowe prowadzone w firmie
  • definiuje, wdraża, weryfikuje oraz modyfikuje procesy związane z realizacją zadań wdrożeniowych i serwisowych
  • przygotowuje raporty, zestawienia i prezentacje na potrzeby przełożonego i Zarządu
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia technicznego (telekomunikacja, informatyka lub pokrewne)
  • doświadczenia w koordynacji i planowaniu prac wdrożeniowych systemów IT
  • umiejętności planowania, samoorganizacji i pracy pod presją czasu
  • umiejętności  analitycznego myślenia
  • umiejętności w obszarze zarządzania zespołem oraz projektami
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
  • prawa jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Mile widziane:

  • znajomość techniki światłowodowej
  • znajomość technologii sieciowych
  • doświadczenie we wdrożeniach systemów IT
  • pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi
  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę
    lub B2B
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, motywujący system premii

Treść wiadomości