Koordynator Budowy Sieci Światłowodowej

Lokalizacja

Częstochowa

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 lutego 2021

Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Koordynator Budowy Sieci Światłowodowej
Opis stanowiska:
  • koordynacja prac budowlanych na powierzonym odcinku zgodnie z wymaganiami przepisów i sztuki budowlanej
  • dbałość o jakość i terminowość prac oraz realizację ich zgodnie z projektem
  • przygotowywanie harmonogramów rzeczowych odcinka i nadzór postępu prac podwykonawców
  • przygotowywanie raportów ilościowych do rozliczeń
  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy na budowie
  • bezpośrednia odpowiedzialność za działania podwykonawców na danym odcinku prac
  • kontakty z lokalną społecznością
  • współpraca z kierownikiem budowy i wspieranie go w wybranych czynnościach
  • nadzór nad procesem zamawiania i rozliczania materiałów budowlanych
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość topologii sieci światłowodowych
  • znajomość procesu budowlanego i projektowego
  • komunikatywność i umiejętność nawiązania współpracy z pracownikami
  • samodzielność w działaniu i umiejętność planowania czasu pracy
  • znajomość AutoCAD
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży telekomunikacyjnej lub elektrycznej
  • doświadczenie przy realizacji sieci POPC/FTTH
  • znajomość programu QGIS
  • dostęp do nowoczesnych technologii i systemów optotelekomunikacyjnych
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie
  • premie
  • samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy
  • możliwość uzyskania praktyki do uprawnień budowlanych

Treść wiadomości