Koordynator Budowy Sieci Światłowodowej

Lokalizacja

Warszawa, Radom

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 lutego 2021

Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Koordynator Budowy Sieci Światłowodowej
Opis stanowiska:
  • sprawowanie nadzoru nad wykonawcami robót w branży telekomunikacyjnej przewodowej w zakresie zgodności inwestycji z projektem, pozwoleniem na budowę oraz podpisanymi umowami
  • zamawianie i koordynacja terminów dostaw materiałów
  • stała kontrola zgodności robót z obowiązującym harmonogramem budowy
  • kontrola zaawansowania robót wraz z przygotowywaniem raportów tygodniowych i miesięcznych
  • przygotowanie oraz dokonywanie odbioru robót wybudowanych sieci FTTH
  • kontrola jakości prowadzonych przez wykonawców prac
  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy na budowie
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenie w kierowaniu projektem budowy sieci światłowodowych FTTH lub POPC
  • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
  • dobra organizacja planowania pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dyspozycyjność, efektywność i dynamika w działaniu
  • obsługa pakietu Office, aplikacji graficznych QGIS, AutoCad
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczania na stanowisku Kierownika Budowy lub Inspektora Nadzoru
  • praktyczna znajomość Prawa Budowlanego
  • uprawnienia SEP 1 kV
  • kurs lub certyfikat PPN PGE
  • ukończone kursy i szkolenia branżowe telekomunikacyjne oraz FTTx
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę przy realizacji złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów w technologii FTTH
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie
  • premie
  • samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy

Treść wiadomości