Koordynator Budowy Sieci Światłowodowej

Lokalizacja

woj. dolnośląskie

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 lutego 2021

Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Koordynator Budowy Sieci Światłowodowej
Opis stanowiska:
  • weryfikacja prac podwykonawców w terenie na obszarze powiatu legnickiego, polkowickiego, lubińskiego, głogowskiego, górowskiego
  • pilnowanie stosowania standardów realizacji
  • pomiary reflektometryczne, dokumentacja zdjęciowa
  • weryfikacja sposobu przechowywania materiału przez wykonawców
  • zamawianie materiałów
  • dbanie o wizerunek spółki
  • nadzorowanie realizacji projektów
  • obsługa administracyjna i logistyczna projektów
Od kandydatów oczekujemy:
  • znajomość topologii sieci światłowodowych
  • znajomość procesu budowlanego i projektowego
  • prawo jazdy kat.B
  • obsługa AutoCAD
  • komunikatywność i umiejętność nawiązania współpracy z pracownikami
  • samodzielność w działaniu i umiejętność planowania czasu pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia i dokładność w działaniu
  • dostęp do nowoczesnych technologii i systemów optotelekomunikacyjnych
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie
  • premie
  • samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy

Treść wiadomości