Monter/Instalator Sieci Światłowodowej (FTTH)

Lokalizacja

NOWY SĄCZ

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 sierpnia 2021

NETWORK FOR FUTER Monter/Instalator Sieci Światłowodowej (FTTH)
Opis stanowiska:

Network For Future S.A. działająca w branży telekomunikacyjnej wśród podmiotów, które budują, utrzymują infrastrukturę telekomunikacyjną, jako firma specjalizująca się w zarządzaniu inwestycjami klienta oraz wspierająca realizacje projektów poprzez oferowanie specjalistycznych usług z zakresu optyki, poszukuje osoby na stanowisko: Monter/Instalator Sieci Światłowodowej (FTTH).

  • praca przy budowie sieci FTTH,
  • montaż przełącznic, skrzynek zapasu kabla,
  • układnie kabli światłowodowych wewnątrz i na zewnątrz budynków,
  • przygotowywanie raportów stanu prowadzonych prac,
  • uczestnictwo w odbiorach z przedstawicielem Inwestora oraz właścicielem obiektu,
  • przygotowanie danych koniecznych do odbioru budowy i do wykonania dokumentacji powykonawczej,
  • praca w delegacji.
Od kandydatów oczekujemy:
  • jesteś osobą chętną do pracy, nie bojącą się wyzwań,
  • potrafisz kreatywnie myśleć,
  • jesteś samodzielny, rzetelny i dokładny w działaniu,
  • jesteś otwarty na pracę w delegacji,
  • umiesz analizować i rozwiązywać problemy,
  • potrafisz efektywnie współpracować z innymi,
  • jesteś osobą elastyczną w myśleniu i działaniu,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B + E,
  • dodatkowym Twoim atutem będą uprawnienia SEP 1kV.
  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości udziału w szkoleniach technicznych,
  • motywujący system premiowy,
  • świętowanie urodzin,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).

Treść wiadomości