Specjalista ds. administracji danych

Lokalizacja

Lublin

Typ zatrudnienia

Umowa zlecenie

Od kiedy?

1 lipca 2021

Czas zatrudnienia

określony
Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Specjalista ds. administracji danych
Opis stanowiska:
  • Obsługa harmonogramów i wprowadzanie danych do aplikacji internetowej.
  • Weryfikacja kompletności i poprawności formalnej dostarczanych dokumentów przez podwykonawców.
  • Pozyskanie danych od podwykonawców prac, analiza kompletności i poprawności, scalanie danych w arkuszach kalkulacyjnych excel.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej lub pokrewnej technicznej.
  • Biegła obsługa programu excel na poziomie zaawansowanym.
  • Umiejętność logicznego myślenia i analizowania danych.
  • Szybkość w uczeniu się i wdrożeniu do korzystania rozbudowanych aplikacji zbierających dane z wykonywanych prac.
  • Dostępność 5 dni w tygodniu w niepełnym wymiarze godzin.
  • Mile widziane:
  • Znajomość obsługi aplikacji typu QGIS i AutoCad
  • Samodzielne stanowisko dające swobodę samodzielnego organizowania czasu pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy.
  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne.
  • Przejrzyste i uczciwe zasady współpracy.

Treść wiadomości