Specjalista ds. projektów

Lokalizacja

Częstochowa

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 marca 2021

Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Specjalista ds. projektów
Opis stanowiska:
  • Wykonuje dokumentację powykonawczą oraz weryfikuje kompletność otrzymywanych danych od podwykonawców.
  • W celu przygotowania dokumentacji dokonuje wizji terenowych oraz zbiera informacje i dokumenty od podwykonawców robót budowlanych, projektantów oraz innych uczestników projektu.
  • Odpowiada za kompletność i prawidłowość treści zamieszczanych w systemie FPM Inwestora wprowadzając dane własne oraz weryfikując dane wprowadzane przez podwykonawców.
  • Odpowiada za właściwe rozliczenie projektu z podwykonawcami i Zamawiającym oraz administracyjną obsługę projektu i raportowanie.
  • Bezpośrednio współpracuje z kierownikiem budowy (w zakresie ilości wykonanych prac, kosztorysowania), koordynatorem prac projektowych (w zakresie wykonanych projektów) i przedstawicielami Inwestora.
  • Bezpośrednia współpraca z Biurem Wsparcia Projektów w zakresie wewnętrznego raportowania.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata), mile widziane w branży telekomunikacyjnej.
  • Znajomość zasad rozliczania kontraktów budowlanych.
  • Wysoka organizacja pracy i zarządzanie czasem.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w  zespole.
  • Umiejętności wyciągania wniosków i analitycznego myślenia.
  • Biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Office.

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne (inżynieria środowiska, budownictwo, teletechnika, elektryka) lub ekonomiczne.
  • Znajomość POPC/FTTH i technik światłowodowych.
  • Znajomość kosztorysowania i procedur administracyjnych w budownictwie.

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi.
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę lub B2B.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia.
  • Szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Treść wiadomości