Specjalista ds. projektów

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 lutego 2021

Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Specjalista ds. projektów
Opis stanowiska:
  • Bieżący nadzór administracyjny nad realizacją projektów budowy sieci telekomunikacyjnej
  • Tworzenie raportów z realizacji pracy
  • Przygotowywanie i aktualizowanie harmonogramów rzeczowo – finansowych
  • Kontakt i prowadzenie rozliczeń z podwykonawcami
  • Kontrola faktur i płatności dotyczących projektów, analiza i raportowanie danych finansowych
  • Redagowanie i archiwizacja pism
  • Współpraca z kierownikami projektów oraz wszystkimi działami wewnątrz firmy
  • Przygotowanie raportów dla przełożonych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów dotyczących realizowanych zadań
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie w pracy przy projektach budowlanych / realizacji inwestycji
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność tworzenia raportów i analizy danych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętności prazy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dużym atutem
  • Mile widziana znajomość programu Enova, QGIS, podstawy znajomości oprogramowania do projektowania 2D
  • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie
  • Motywujący system premii

Treść wiadomości