Specjalista ds. rozliczeń projektów i gospodarki magazynowej

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 lutego 2021

Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Specjalista ds. rozliczeń projektów i gospodarki magazynowej
Opis stanowiska:
  • Zapewnienie ciągłości dostaw materiałów do realizacji projektów
  • Zbieranie danych dot. zapotrzebowania na materiały w kolejnych kwartałach
  • Kontrola realizacji wykonania prognoz dot. zapotrzebowania oraz ich aktualizacja
  • Optymalizacja dostaw kosztów logistycznych i czasów dostaw
  • Współpraca z Kierownikami projektów oraz innymi pracownikami z obszaru logistyki
  • Zbieranie i analiza danych, raportowanie realizacji zadań
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z gospodarką magazynową, logistyką
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym szczególnie umiejętność współpracy z innymi
  • Dokładność w działaniu oraz umiejętność pracy wymagającej szczególnej staranności
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy z wiązanej z realizacją inwestycji budowlanych
  • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie
  • Motywujący system premii

Treść wiadomości