Specjalista IT

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 października 2020

Biuro IT Specjalista IT
Opis stanowiska:
  • rozwój platformy biznesowej Webcon BPS
  • zarządzanie serwisami www opartymi na technologii MS (IIS, Sharepoint, SQL)
  • utrzymanie systemów IT zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • zarządzanie środowiskiem serwerowym z Active Directory
  • zarządzanie infrastrukturą MS Office365
  • zarządzanie serwerami NAS
  • instalacja i konfiguracją oprogramowania
  • wparciem informatycznym użytkownika
  • przeprowadzeniem procesów migracji (konfiguracja serwerów, migracja danych)
  • utrzymanie spójnego systemu kopii zapasowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowiska
  • doświadczenie tworzeniu stron www na platformie MS Sharepoint (online i onsite)
  • dobra znajomość zagadnień usług chmury Microsoft Azure i Microsoft Office365
  • doświadczenie w konfiguracji i utrzymaniu: IIS, AD, MS SQL
  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows Server 2016/2012R2
  • znajomość platform wirtualizacji Microsoft Hyper-V, VMWARE
  • znajomość rozwiązań NAS Synology i Qnapp
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych switch, router, access point
  • umiejętność pracy z ludźmi, wyrozumiałość i obycie z problemami technicznymi użytkowników
  • znajomość j. angielskiego na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji IT i komunikatów systemowych

Mile widziane:

  • znajomość platformy WEBCON BPS
  • znajomość języka Java Script, html, xml, Transact -SQL
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • dofinansowanie benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna
  • motywujący system premii

Treść wiadomości