Instalator FTTH

Lokalizacja

WARSZAWA, OPOCZNO

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 września 2020

Spółka Network For Future S.A. Instalator FTTH

Do Naszej spółki Network For Future S.A. która z pasją realizują najbardziej zaawansowane projekty światłowodowe w Polsce, poszukujemy Instalatora FTTH.

Opis stanowiska:

  • Pracę przy budowie sieci FTTH
  • Montaż przełącznic, skrzynek zapasu kabla
  • Układnie kabli światłowodowych wewnątrz i na zewnątrz budynków

Od kandydatów oczekujemy:
  •  Umiejętność kreatywnego myślenia
  • Chęci do pracy
  • Solidności i samodyscypliny
  • Dokładności, rzetelności, kultury osobistej
  • Kreatywności i samodzielności przy rozwiązywaniu problemów
  • Prawo jazdy kat. B + E
  • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV

Zapewniamy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Multisport, dodatkowe ubezpieczenie
  • Pracę przy nowoczesnych technologiach

Treść wiadomości