Inżynier wsparcia sprzedaży

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 stycznia 2021

Departament Produktów i Usług Inżynier wsparcia sprzedaży
Opis stanowiska:
  • Praca z ofertą produktową infrastruktury światłowodowej lub systemów aktywnych
  • Analizowanie potrzeb biznesowych klienta oraz kreowanie właściwych rozwiązań technicznych do potrzeb
  • Przygotowywanie koncepcji technicznych, wraz z wycenami
  • Merytoryczna weryfikacja zapytań ofertowych i dokumentacji technicznych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • Przygotowywanie materiałów i prowadzenie prezentacji u klienta
  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego w obszarze technicznym dla zespołu sprzedaży
  • Aktywny udział w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie raportów, zestawień wraz z analizami w tym konkurencji i przedstawienie rekomendacji działań
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie w obszarze technicznego wsparcia sprzedaży w branży Telcom, ICT
  • Wykształcenie techniczne (preferowane z zakresu telekomunikacji)
  • Znajomość zagadnień z obszaru światłowodowych rozwiązań pasywnych i aktywnych dla sieci FTTx, DataCenter, Mobile
  • Nastawienie na rozwój, podnoszenie kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, zaangażowanie, komunikatywność
  • Umiejętności z obszaru pracy z klientem – rozpoznawania potrzeb, prezentacji rozwiązań, doboru rozwiązań do oferty
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • Prawo jazdy kat. B., gotowość do wyjazdów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w planowaniu, projektowaniu lub budowie sieci światłowodowych
  • Znajomość technologii  DWDM/CWDM w zakresie projektowania, wdrażania i/lub utrzymania
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Jasne zasady i warunki pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – w tym indywidualne dobrane szkolenia techniczne
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Szeroki wachlarz benefitów – m. in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, motywujący system premii

Treść wiadomości