Pracownik Badawczy- Programista/Programistka

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 września 2019

Czas zatrudnienia

określony
Departament Produktów i Usług, Dział Wdrożeń i Serwisu Pracownik Badawczy- Programista/Programistka
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w pracach badawczo–rozwojowych, dotyczących rozwoju nowych produktów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych w obszarze rozwoju nowych produktów softwareowych. Podstawowe zadania na stanowisku będą obejmować:

  • Projektowanie i wytwarzanie rozwiązań w oparciu o nowoczesne technologie m. in. Blockchain
  • Analiza i definiowanie wymagań bezpieczeństwa systemu
  • Integracja rozwiązań poprzez interfejsy programistyczne
  • Analiza kodu źródłowego systemu
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z dziedziny informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z programowaniem
  • Umiejętność zbierania oraz analizy wymagań funkcjonalnych rozwiązań
  • Umiejętność programowania w technologiach Python/Java/Go, JavaScript, CSS/HTML
  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem REST / RPC
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z podpisem cyfrowym oraz infrastrukturą PKI
  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z Blockchain
  • Mile widziana znajomość technologii Blockchain Hyperledger / Etherneum / Multichain
  • Mile widziana umiejętność pisania skryptów Bash/Powershell oraz RegEx
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z bazami danych SQL i/lub NoSQL
  • Mile widziane doświadczenie w hostowaniu serwerów z wykorzystaniem usług np. AWS, Rackspace, etc.
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Biegła znajomość j. polskiego
  • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach

Treść wiadomości