Kierownik Handlu Zagranicznego

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 września 2019

Departament Handlu i Marketingu, Dział Sprzedaży Kierownik Handlu Zagranicznego
Opis stanowiska:
  • Współtworzenie i realizacja strategii Spółki w obszarze sprzedaży zagranicznej na rynkach UE
  • Planowanie, przygotowanie i wdrażanie działań związanych z rozszerzaniem sprzedaży zagranicznej
  • Analiza rynków, identyfikacja możliwości i ocena potencjału rynków eksportowych
  • Budowa i rozszerzanie kanałów dystrybucji na rynkach zagranicznych
  • Aktywne budowa relacji z klientami oraz współtworzenie wizerunku Firmy
  • Współtworzenie procedur, związanych z procesami sprzedaży eksportowej
  • Monitorowanie jakości i koordynowanie procesu obsługi klienta zagranicznego
  • Bieżąca współpraca z innymi działami i departamentami
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i zestawień, na potrzeby sprawozdawcze i zarządcze
Od kandydatów oczekujemy:
  • Posiadania, potwierdzonych sukcesami, doświadczeń w obszarze budowania kanałów dystrybucji na rynkach europejskich
  • Doświadczenia w obszarze tworzenia strategii eksportu, identyfikowania potencjału i szans biznesowych, uruchamiania procesów i tworzenia procedur sprzedaży eksportowej
  • Potwierdzonych sukcesami doświadczeń w aktywnym i samodzielnym pozyskiwaniu partnerów biznesowych
  • Dużym atutem będzie posiadanie doświadczania w branży produktów i usług z obszaru infrastruktury Telco
  • Umiejętności myślenia strategicznego, tworzenia procesów, planów i procedur działania
  • Umiejętności tworzenia analiz, raportów i prezentacji
  • Proaktywnej postawy i silnej orientacji na cel
  • Bardzo dobrej organizacja pracy własnej i umiejętność pracy wielozadaniowej
  • Umiejętności analitycznego myślenia i prezentacji wniosków
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Zdolności szybkiego przyswajania wiedzy i poszerzania kompetencji
  • Znajomości oprogramowania z kategorii CRM
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Biegłej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegłej znajomości j. polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość innych języków europejskich będzie dodatkowym atutem
  • Gotowości do odbywania częstych wyjazdów służbowych na terenie Europy (kilka razy w miesiącu)
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę
    lub B2B
  •  Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia, uczestnictwo
    w innowacyjnych projektach
  • Szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, oraz inne wypływające na komfort pracy w naszym biurze

Treść wiadomości