Kierownik Projektu Infrastrukturalnego

Warszawa, Radom powiaty: białobrzeski, przysuski, szydłowiecki, opoczyński, kozienicki

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 września 2020

Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Kierownik Projektu Infrastrukturalnego
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad Projektem województwa mazowieckiego z obszaru inwestycyjnego powiaty: białobrzeski, przysuski, szydłowiecki, opoczyński, kozienicki
  • Przygotowanie definicji projektów wraz z ich założeniami budżetowo-operacyjnymi
  • Nadzór nad realizacją zapisów w Umowach z Klientami
  • Przygotowanie i kontrola harmonogramów rzeczowo – finansowych
  • Przygotowanie planu komunikacji w projekcie i nadzór nad jego realizacją
  • Pozyskanie w imieniu Pracodawcy pracowników lub podwykonawców  w tym: projektantów/wykonawców budowlano-montażowych niezbędnych do realizacji zadań,
  • Nadzór nad realizacją założeń budżetowych i zgłaszanie ewentualne zagrożeń  terminowo – finansowych Pracodawcy
  • Analiza ryzyk realizacji projektu i przygotowanie rozwiązań alternatywnych w postaci raportu ryzyk
  • Nadzór nad  kwestiami formalno-prawnymi realizowanych zadań
  • Koordynacja realizacji zadań powierzonych pracownikom/podwykonawcom na każdym etapie
  • Przygotowanie raportów ze stanu postępu prac
  • Przekazywanie niezbędnych danych i dokumentów księgowych do działu rozliczeń w celu prawidłowego rozliczania zadań zgodnie z Umowami
  • Rozliczenie powierzonych do koordynacji zadań i projektów oraz opracowanie Protokołu Zamknięcia Projektu
  • Nadzór nad przestrzeganiem  przepisów BHP oraz przepisów o zagospodarowaniu odpadami w ramach prowadzonych zadań

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości zasad harmonogramowania
  • Systematyczności, konsekwencji i rzetelności
  • Doświadczenia w zarządzaniu budowami
  • Znajomości procesu budowlanego w branży telekomunikacyjnej
  • Umiejętności analityczne oraz raportowe
  • Umiejętność kierowania brygadami budowlanymi
  • Znajomości prawa budowlanego i BHP
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Mobilności
  • Prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane w telekomunikacji do kierowania robotami
  • Znajomość Microsoft Project
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę
    lub B2B
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia
  • Szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Treść wiadomości