Specjalista ds. projektów

Lokalizacja

Częstochowa

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 lipca 2020

Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Specjalista ds. projektów
Opis stanowiska:
  • nadzór nad administracyjną strona projektu
  • redagowanie i archiwizacja pism
  • przygotowywanie oraz gromadzenie raportów z realizacji i identyfikacja ryzyk
  • przygotowywanie i aktualizowanie na bieżąco harmonogramów rzeczowo – finansowych
  • przygotowywanie i aktualizowanie przepływów pieniężnych w prowadzonych projektach
  • prowadzenie rozliczeń z podwykonawcami
  • współpraca z podwykonawcami oraz Biurem Wsparcia Projektów
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów dotyczących realizowanych zadań
  • przygotowywanie raportów dla przełożonych
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu rozliczeń projektów
  • wysoka organizacja pracy i zarządzanie czasem
  • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w  zespole
  • umiejętności wyciągania wniosków i analitycznego myślenia
  • bardzo dobrej znajomości programów MS Office a w szczególności Excel

Mile widziane:

  • znajomość programu Enova
  • znajomość programów QGIS, AutoCAD
  • znajomość branży telekomunikacyjnej

  • pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę
    lub B2B
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia, uczestnictwo
    w innowacyjnych projektach
  • szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, oraz inne wypływające na komfort pracy w naszym biurze

Treść wiadomości