Administrator Sieci Dostępowej

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 kwietnia 2020

Departament Produktów i Usług Administrator Sieci Dostępowej
Opis stanowiska:
  • planowanie konfiguracji sieci dostępowej
  • konfiguracja urządzeń sieciowych
  • utrzymanie urządzeń i konfiguracji sieciowej
  • koordynacja prac utrzymaniowych i serwisowych infrastruktury sieciowej
  • instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów zarządzania i towarzyszących
  • paszportyzacja urządzeń sieciowych
  • współpraca z partnerami biznesowymi

Od kandydatów oczekujemy:
  •  wykształcenie techniczne
  • znajomość systemów sieciowych opartych o protokoły TCP/IP oraz rozwiązań warstwy 2 OSI
  • doświadczenie w utrzymywaniu systemów serwerowych i bazodanowych
  • znajomość języków skryptowych (np. Python, Perl)
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa w sieciach teleinformatycznych
  • znajomość obsługi systemów operacyjnych Linux oraz Windows
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • znajomość urządzeń klasy GPON firmy Huawei
  • znajomość techniki światłowodowej i sieci PON będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy dla operatora telekomunikacyjnego

  • pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnych
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • dofinansowanie benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna
  • motywujący system premii

Treść wiadomości