Koordynator prac projektowych

woj. łódzkie, woj. mazowieckie, woj. śląskie, woj. lubelskie

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 października 2019

Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Koordynator prac projektowych
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad terminowym wykonaniem prac projektowych
  • Nadzór merytoryczny nad dokumentacją projektową, w szczególności nad treścią uzgodnień z instytucjami państwowych, oraz nad kosztami Umów Dysponenckich.
  • Prowadzenie rejestru odpłatnych Umów Dysponenckich,
  • Nadzór nad doborem odpowiednich materiałów do budowy, gwarantujących akceptację Inwestora oraz zgodność z założeniami budżetowymi,
  • Nadzór nad zgodnością dokumentacji projektowej ze standardem wzorów dostarczonych przez Inwestora,
  • Nadzór nad zgodnością projektów z założeniami inwestycji odnoście wskaźników jakościowych i ilościowych (było: nadzór nad ilościowym podziałem sieci projektowanej)
  • Nadzór nad opracowaniem dokumentacji projektowej w ramach Umów Uzupełniających,
  • Pośredniczenie w zawieraniu Umów Dysponenckich z głównymi właścicielami lub zarządcami infrastruktury  (tj. GDDKiA, Zarządy Dróg, Nadleśnictwa, Starostwa Powiatowe, Urzędy Gmin, Operatorzy infrastruktury),
  • Pośredniczenie w zawieraniu Umów z geodetami, zależnie od potrzeb danej inwestycji
  • Przygotowanie raportów,
  • Przygotowanie dokumentów rozliczeniowych prac projektowych
  • Nadzór nad obiegiem i archiwizacją dokumentacji projektowej
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe, w dziedzinach tj. telekomunikacja,  budownictwo,
  • Doświadczenie zawodowe i znajomość zasad projektowania infrastruktury telekom.
  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • Dużym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie projektowania sieci telkom.
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji ze stronami biorącymi udział w procesie realizacji inwestycji
  • Znajomość programów wspomagania projektowania CAD
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Mile widziana znajomość systemów informacji przestrzennej QGIS
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę
    lub B2B
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia, uczestnictwo
    w innowacyjnych projektach
  • Szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, oraz inne wypływające na komfort pracy w naszym biurze

Treść wiadomości