Inżynier Elektronik (w obszarze Badań i Rozwoju)

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 września 2019

Departament Produktów i Usług, Dział Wdrożeń i Serwisu Inżynier Elektronik (w obszarze Badań i Rozwoju)
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w pracach badawczo–rozwojowych, dotyczących rozwoju nowych produktów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych w zakresie sprzętu i oprogramowania. Podstawowe zadania na stanowisku będą obejmować:

  •  Projektowanie układów elektronicznych oraz obwodów PCB
  • Programowanie niskopoziomowe – w szczególności programowanie mikrokontrolerów
  • Przygotowanie symulacji i prowadzenie testów układów elektronicznych
  • Tworzenie i testowanie prototypów
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe z dziedziny elektroniki lub kierunków pokrewnych
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z obszarem elektroniki
  • Szczególnie mile widziane doświadczenie w pracach prowadzeniu prac badawczo–rozwojowych
  • Praktyczna wiedza dotycząca projektowania układów cyfrowych i analogowych
  • Umiejętność tworzenia schematów i analizowania PCB layout
  • Umiejętność modelowania/symulowania układów elektronicznych (np. PSPICE lub podobne)
  • Doświadczenie w projektowaniu elektroniki High-Voltage (powyżej 100V) i/lub High-Power (powyżej 1kW)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języków skryptowych
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i tworzenia nowych rozwiązań
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia własnych kompetencji i poszerzania wiedzy.
  • Realne zainteresowanie tematyką związaną z rozwojem nowych technologii w obszarze elektroniki
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz umiejętność pracy w zespole
  •  Pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę lub B2B
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia, uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • Szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, oraz inne wypływające na komfort pracy w naszym biurze

Treść wiadomości