Koordynator budowy sieci światłowodowej

Lokalizacja

Lublin

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 listopada 2020

Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Koordynator budowy sieci światłowodowej
Opis stanowiska:
  • nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z wymaganiami przepisów prawa budowalnego i sztuki budowlanej
  • przygotowanie harmonogramu realizacji prac oraz weryfikacja postępów prac firm podwykonawczych w terenie
  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy na budowie
  • nadzór nad jakością i terminowością prac oraz realizacją ich zgodnie z projektem
  • kontrola obiegu materiałów na budowie
  • prowadzenie rozliczeń i weryfikacja dokumentów sprzedażowych podwykonawców
  • przygotowywanie prognoz i raportów z realizacji prac
  • dbanie o wizerunek spółki
Od kandydatów oczekujemy:
  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinach tj. telekomunikacja, budownictwo
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane przy realizacji prac typu POPC/FTTH
  • komunikatywność i umiejętność nawiązania współpracy z pracownikami
  • samodzielność w działaniu i umiejętność planowania czasu pracy
  • znajomość AutoCAD
  • znajomość MS Project oraz QGIS
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży telekomunikacyjnej bez ograniczeń
  • uprawnienia do projektowania w specjalności telekomunikacyjnej, uprawnienia w specjalności elektrycznej
  • pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi
  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę lub B2B
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia
  • szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • samochód służbowy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (Home-Office)

Treść wiadomości