Koordynator ds. E-commerce

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 listopada 2020

Dział Marketingu i Promocji Koordynator ds. E-commerce
Opis stanowiska:
  • Wdrożenie strategii  oraz narzędzia e-commerce w organizacji
  • Współtworzenie, wdrożenie, zarządzanie oraz rozwój platformy sprzedażowej
  • Nadzór nad integracją platformy e-commerce z innymi systemami firmy
  • Bieżąca analiza trendów sprzedażowych oraz monitoring konkurencji
  • Współtworzenie i monitoring działań w zakresie SEO i kampanii Google Ads
  • Identyfikacja potrzeb klientów w obszarze e-commerce i Customer Experience
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w obszarze e-commerce
  • Przygotowywanie raportów i analiza wyników sprzedaży
  • Optymalizacja platformy zgodnie z bieżącymi trendy UX
  • Planowanie i koordynacja aktywności marketingowych we współpracy z działem marketingu
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie w branży e-commerce min. 3 lata
  • Doświadczenie we wdrażaniu platformy sprzedażowej e-commerce
  • Doświadczenie w pracy przy projektach e-commerce, w tym: o podstawy UX, pozyskiwanie ruchu, konwersja, analityka webowa, m.in.. Google Analitycs, SEO, marketing automation
  • Doświadczenie w realizacji i zarządzaniu projektami informatycznymi min 3 lata
  • Praktyczne doświadczenie dotyczące specyfikowania wymagań analizy funkcjonalnej, prototypowania
  • Doświadczenie w obszarze digital i content marketingu
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz organizacji czasu pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy
  • Konsekwencja w realizacji celów oraz zorientowanie na efekty
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę
    lub B2B
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, motywujący system premii

Treść wiadomości