Magazynier

Lokalizacja

Łódź

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 listopada 2020

Dział Magazynu Magazynier
Opis stanowiska:
  • obsługa systemu WMS poprzez pracę ze skanerem
  • przyjmowanie dostaw
  • alokacja towarów
  • kontrola jakości dostarczonego towaru
  • kompletacja zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki, kontakt z kurierem
  • weryfikacja zamówień
  • przygotowanie dokumentacji magazynowej
  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentów i porządku ich przechowywania
  • współpraca z innymi działania wewnątrz firmy
  • dbałość o ład i porządek oraz przestrzeganie zasad obowiązujących w magazynie
Od kandydatów oczekujemy:
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na magazynie
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładności, skrupulatność oraz systematyczność w działaniu
  • podstawy znajomości obsługi komputera
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętności pracy w zespole
  • kultura wypowiedzi w mowie i piśmie
Zapewniamy:
  • umowę o pracę
  • premię uznaniową uzależnioną od zaangażowania
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę pracy
  • pakiet świadczeń pracowniczych (BenefitSystem, opieka medyczna)

Treść wiadomości