Młodszy analityk finansowy

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 października 2020

Departament Finansów i Controllingu Młodszy analityk finansowy
Opis stanowiska:
  • wsparcie w przygotowaniu budżetów i ich rozliczenia
  • gromadzenie i weryfikacja danych dotyczących wyników finansowych spółki
  • monitorowanie płynności finansowej oraz wyników, analiza odchyleń od założonych celów oraz raportowanie realizacji celów
  • sporządzanie na potrzeby wewnętrzne analiz i raportów finansowych
  • bieżące wspieranie kadry zarządzającej w ocenie efektywności oraz rentowności działań mających wpływ na wyniki finansowe
  • rozwój narzędzi analizy i raportowania finansowego
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenie w obszarach finansów, analiz i raportów finansowych
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel, Access)
  • znajomość podstaw zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i ich prezentacji
  • kreatywność, umiejętność wyszukiwaniu rozwiązań, dociekliwość
  • rzetelność oraz samodzielność w realizacji zadań z określonym terminem
  • umiejętność samodzielnej organizacji własnej pracy
  • wysoka komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
  • Mile widziane:
  • znajomość SQL
  • znajomość oprogramowania Enova
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • dofinansowanie benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna
  • motywujący system premii

Treść wiadomości