Monter

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 listopada 2020

Departament Produkcji Monter
Opis stanowiska:
  •  wykonywanie czynności dotyczących danego stanowiska w procesie technologicznym zgodnie z instruktażem stanowiskowym
  • obsługę urządzenia do cięcia kabli
  • wykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnych z technologią
  • obsługę urządzeń kontrolno – pomiarowych
  • dbanie o zgodność z wymogami surowców i materiałów do produkcji
Od kandydatów oczekujemy:
  • zaangażowania i samodzielności
  • dyspozycyjności
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomość obsługi ERP Enova będzie dodatkowym atutem
Zapewniamy:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie
  • atrakcyjny system premiowy

Treść wiadomości