Presales

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 listopada 2020

Departament Produktów i Usług Presales
Opis stanowiska:
  • Praca z ofertą produktową infrastruktury światłowodowej, w tym okablowania, przełącznic, osprzętu montażowego i systemów mocowań.
  • Analizowanie potrzeb biznesowych klienta oraz kreowanie właściwych rozwiązań technicznych do potrzeb.
  • Przygotowywanie koncepcji technicznych, wraz z wycenami.
  • Merytoryczna weryfikacja zapytań ofertowych i dokumentacji technicznych.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami.
  • Przygotowywanie materiałów i prowadzenie prezentacji u klienta.
  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego w obszarze technicznym dla zespołu sprzedaży.
  • Aktywny udział w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Przygotowywanie raportów, zestawień wraz z analizami w tym konkurencji i przedstawienie rekomendacji działań.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie techniczne preferowane z zakresu telekomunikacji.
  • Znajomość zagadnień z telekomunikacji z zakresu sieci światłowodowych rozwiązań pasywnych dla sieci FTTx, DataCenter, Mobile.
  • Dodatkowo mile widziane doświadczenie w planowaniu, projektowaniu lub budowie sieci światłowodowych.
  • Nastawienie na rozwój i zdobywanie doświadczeń zawodowych.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, zaangażowanie, komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie.
  • Prawo jazdy kat. B., gotowość do wyjazdów.
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi.
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę lub B2B.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualne dobrane szkolenia.
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach.
  • Szeroki wachlarz benefitów – m. in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, motywujący system premii.

Treść wiadomości