Product Manager E-commerce

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 listopada 2020

Dział Marketingu i Promocji Product Manager E-commerce
Opis stanowiska:
  • Współtworzenie strategii sprzedaży produktów w kanale online
  • Zarządzanie i rozwój portfolio produktowego poprzez identyfikację potrzeb klientów, , analizę wymogów formalnych, opracowanie nowych funkcjonalności produktowych
  • Aktualizacja portfolio produktowego dedykowanego do sprzedaży online
  • Nadzór nad rentownością praz konkurencyjnością portfolio produktowego
  • Analiza i weryfikacja sprzedaży poszczególnych grup produktowych, optymalizacja efektywności
  • Bieżący monitoring, analiza nowych trendów oraz rynków
  • Podtrzymywanie współpracy i budowanie pozytywnych relacji z partnerami zewnętrznymi
  • Negocjowanie z producentami i dostawcami
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie w zarządzaniu i rozwoju portfolio produktowym dedykowanym do sprzedaży online
  • Doświadczenie w obszarze e-commerce
  • Umiejętność weryfikacji trendów oraz kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Rozwinięte umiejętności analityczne, a także wysoki poziom komunikacji interpersonalnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego, komunikatywność w innym języku mile widziana
  • Samodzielność, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy
  • Wiedza z zakresu telekomunikacji mile widziana
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę
    lub B2B
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, motywujący system premii

Treść wiadomości