Regionalny Kierownik Sprzedaży

Lokalizacja

woj. opolskie, śląskie, łódzkie, dolnośląskie

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 września 2020

Departament Handlu i Marketingu Regionalny Kierownik Sprzedaży
Opis stanowiska:
  • rozwój i aktywne pozyskanie nowych klientów biznesowych
  • nadzór, opieka i rozwój współpracy z obecnymi klientami
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • budowa długofalowych relacji biznesowych z klientem
  • organizowanie i prowadzenie spotkań handlowych z klientami
  • negocjowanie warunków handlowych
  • opieka nad klientem w trakcie całego procesu sprzedaży
  • reprezentowanie firmy na konferencjach branżowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:
  • min 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży telekomunikacyjnej
  • znajomość produktów i rozwiązań wykorzystywanych do budowy infrastruktury telekomunikacyjnej (pasywnej i aktywnej)
  • umiejętność samodzielnego tworzenia modeli sprzedażowych
  • wysoki poziom standardów pracy, zarówno jako doradca klienta, jak i strategiczny opiekun regionu
  • znajomość rynku zewnętrznego z branży telekomunikacyjnej
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych
  • samodzielność i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie komunikacyjnym)
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B. (gotowość do podróży służbowych)
  • pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę
    lub B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • dofinansowanie benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna
  • motywujący system premiowy

Treść wiadomości