Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 sierpnia 2020

Departament Handlu i Marketingu Specjalista ds. marketingu
Opis stanowiska:
  • wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów na rynek
  • opracowywanie materiałów marketingowych (landing pages, filmy instruktażowe, grafiki, infografiki, prezentacje) oraz opisów produktów
  • planowanie, realizacja działań marketingowych i promocyjnych w celu wzrostu sprzedaży i zwiększenia świadomości o eSklepie
  • analiza działań i efektów
  • pozyskiwanie, monitorowanie i analiza informacji o rynku, trendach i konkurencji
  • wspomaganie w przygotowaniu i wdrożeniu efektywnej polityki cenowe
  • tworzenie i wdrażanie wielokanałowych kampanii internetowych i działań promocyjnych, sprzedażowych wraz z analizą dla wybranych produktów
Od kandydatów oczekujemy:
  • preferowane wykształcenie z obszaru marketingu lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność tworzenia tekstów marketingowych (copywriting)
  • biegła znajomość MS Office
  • dobrej organizacji pracy
  • samodzielności oraz komunikatywność
  • ambitnego podejścia do wyznaczanych celów
  • kreatywności i otwartości na zmiany
  • chęci do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość projektów graficznych np. canva
  • pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi
  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę
    lub B2B
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia
  • szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Treść wiadomości