Specjalista ds. projektów

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 listopada 2020

Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Specjalista ds. projektów
Opis stanowiska:
  • bieżąca pomoc i nadzór administracyjny nad realizacją projektów
  • zbiorcze raportowanie wykonania budżetu i zakresu, a także zgodności z harmonogramem prowadzonych projektów
  • weryfikacja i gromadzenie raportów z realizacji i identyfikacja ryzyk projektów
  • eskalacja zagrożeń dla projektu
  • pomoc w przygotowaniu i aktualizowanie na bieżąco harmonogramów rzeczowo – finansowych
  • przygotowanie i aktualizowanie przepływów pieniężnych w prowadzonych projektach
  • kontakt i prowadzenie rozliczeń z podwykonawcami
  • kontrola faktur i płatności dotyczących projektów
  • kontrola umów projektów oraz zgodności w ich realizacji
  • redagowanie i archiwizacja pism
  • przygotowanie raportów finansowych dla banku
  • współpraca z kierownikami projektów oraz wszystkimi działami wewnątrz firmy
  • przygotowanie raportów dla przełożonych
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów dotyczących realizowanych zadań

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, administracja, statystyka)
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Excel
  • wysoka organizacja pracy i zarządzanie czasem
  • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętności prazy w zespole
  • umiejętności wyciągania wniosków i analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • minimum 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie praktycznej wiedzy i umiejętności rozliczeń projektów
  • mile widziana znajomość programu Enova, QGIS, AutoCAD
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • dofinansowanie benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna
  • motywujący system premii

Treść wiadomości