Specjalista ds. rozliczeń projektów

Lokalizacja

Lublin

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę

Od kiedy?

1 grudnia 2020

Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Specjalista ds. rozliczeń projektów
Opis stanowiska:
  • Weryfikacja kompletności i prawidłowości przekazanych dokumentów rozliczeniowych
  • Sprawdzenie poprawności ilościowej i wartościowej przekazanych dokumentów
  • Opracowanie protokołu odbioru na podstawie dokumentacji technicznej
  • Weryfikacja obmiaru powykonawczego
  • Kalkulacja cenowa wykonanych prac
  • Weryfikacja sieci światłowodowej na podstawie pomiarów OTDR
  • Archiwizacja dokumentów w aplikacji i na zasobach sieciowych
  • Przygotowanie raportów dla przełożonych
  • Współpraca z kierownikami projektów oraz wszystkimi działami wewnątrz firmy
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów dotyczących realizowanych zadań
  • Kontrola faktur i płatności dotyczących projektów
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, administracja, statystyka)
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Excel
  • Wysoka organizacja pracy i zarządzanie czasem
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętności prazy w zespole
  • Umiejętności wyciągania wniosków i analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie praktycznej wiedzy i umiejętności rozliczeń projektów
  • Znajomość programu Enova, QGIS, AutoCAD
  • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Dofinansowanie benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna
  • Motywujący system premii

Treść wiadomości