Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

Lokalizacja

Niepołomice

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 stycznia 2021

Departament Handlu i Marketingu Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej
Opis stanowiska:
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów B2B na wyznaczonych rynkach – Niemcy, Czechy, Słowacja i inne.
  • Bieżąca obsługa i utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami.
  • Zwiększenie wartości sprzedaży do dotychczasowych klientów.
  • Współtworzenie materiałów promocyjnych i ofert dla klientów zagranicznych.
  • Udział w działaniach sprzedażowych i marketingowych dotyczących rozwoju sprzedaży zagranicznej.
  • Raportowanie danych dotyczących sprzedaży zagranicznej.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Motywacja do pracy wymagającej nawiązywania nowych relacji i poszukiwania klientów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży rozwiązań z zakresu telekomunikacji, IT, ICT.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne w obszarze komunikacji i współpracy
  • Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z nowymi klientami B2B.
  • Umiejętność identyfikowania oczekiwań i dostosowywania oferty do potrzeb klienta.
  • Umiejętność tworzenia ofert, prezentacji, oraz prowadzenia spotkań z klientami.
  • Prezentowanie oferty i sprzedaż produktów poprzez język korzyści dla klienta (customer experience).
  • Umiejętność wykorzystania social media w tym LinkedIn w procesie poszukiwania klientów, nawiązywania relacji.
  • Umiejętność tworzenia materiałów promocyjnych i treści ofertowych.
  • Znajomość MS Office (Excel, Power Point).
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie).
  • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach.
  • Dofinansowanie benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna.
  • Motywujący system premii.

Treść wiadomości