Specjalista ds. uzgodnień

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Typ zatrudnienia

Umowa zlecenie

Od kiedy?

1 października 2020

Czas zatrudnienia

określony
Departament Koordynacji i Realizacji Projektów Specjalista ds. uzgodnień
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie rozmów z właścicielami gruntów, na których przewidywane jest zaprojektowanie oraz instalacja sieci w ramach projektu Program Operacyjny Polska Cyfrowa.
  • Przedstawianie do podpisu oświadczeń oraz umów właścicielom gruntów w ramach uzgodnień trasy projektowanej sieci telekomunikacyjnej.
  • Współpraca z projektantami w zakresie lokalnych wizji i uzgodnień.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wskazane doświadczenie w pracy związanej z kontaktem z ludźmi (np. w obszarze sprzedaży/obsługi klienta).
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Nastawienie na cel oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Czynne prawo jazdy, gotowość do wykorzystania własnego samochodu do pracy
  • Samodzielne stanowisko dające swobodę samodzielnego organizowania czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne
  • Przejrzyste i uczciwe zasady współpracy

Treść wiadomości