Specjalista ds. Zakupów – Kupiec

Lokalizacja

Kraków, Niepołomice, Warszawa

Typ zatrudnienia

Umowa o pracę/B2B

Od kiedy?

1 grudnia 2020

Departament Zakupów i Logistyki Specjalista ds. Zakupów – Kupiec
Opis stanowiska:
  • praca przy współtworzeniu strategii zakupowych dla poszczególnych kategorii produktów i jej realizacji
  • poszukiwanie dostawców dla nowo wprowadzanych produktów oraz nowych źródeł dostaw dla produktów będących już w sprzedaży
  • negocjacje warunków handlowych z dostawcami
  • monitorowanie rynku dostawców, tworzenie alternatywnych źródeł zaopatrzenia
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z przedstawicielami dostawców krajowych i zagranicznych
  • sporządzanie i aktualizowanie bieżącej bazy dostawców
Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe z obszaru handlu międzynarodowego, eksportu/importu, (lub pokrewne kierunki ekonomiczne)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • wiedza na temat procesów zakupowych i  logistycznych w przedsiębiorstwach
  • doświadczenie w zakresie współpracy z dostawcami
  • bardzo dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne, w tym umiejętność prowadzenia negocjacji
  • umiejętności analityczne, zbierania danych, wyciągania i przedstawiania wniosków
  • samodzielność w działaniu i chęć do pracy wymagającej koncentracji na celach biznesowych
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnych
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • dofinansowanie benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna
  • motywujący system premii

Treść wiadomości