Staż Projektant Sieci Telekomunikacyjnej

Lokalizacja

WARSZAWA
WYNAGRODZENIE

Od kiedy?

1 sierpnia 2020

Czas realizacji stażu

DO UZGODNIENIA
Spółka Network For Future S.A. Staż Projektant Sieci Telekomunikacyjnej

Do Naszej spółki Network For Future S.A. która z pasją realizują najbardziej zaawansowane projekty światłowodowe w Polsce, poszukujemy na Staż – Projektanta Sieci Telekomunikacyjnej.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie dokumentacji projektowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • znajomości obsługi AutoCAD, GIS
  • umiejętność kreatywnego myślenia
  • chęci do pracy
  • dokładność, rzetelność
Oferujemy:
  • możliwość postawienia pierwszych kroków zawodowych
  • pracę przy nowoczesnych technologiach
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Treść wiadomości