10 firm partnerskich, 17 prelegentów, ponad 6 godzin wykładów i ponad 3 godziny warsztatów w grupach. Tak w skrócie można opisać to, co działo się w Spale 12 i 13 czerwca 2018.

Systemy ochrony perymetrycznej, zabezpieczenie infrastruktury teleinformatycznej, transport danych w sieciach optycznych, bezpieczne routery dostępowe, zabezpieczenie infrastruktury krytycznej, systemy transportowe dla infrastruktury krytycznej, system skywrap i monitoring sieci optycznej. To najważniejsze tematy jakie zostały poruszone, podczas I dnia. Podczas II dnia, w którym odbywały się warsztaty z podziałem na grupy uczestnicy zapoznali się z zagadnieniami dotyczącymi szeroko pojętego bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa: monitoring i ochrona sieci przemysłowych, monitorowanie sieci optycznych, bezpieczeństwo absolutne sieci oraz bezpieczna sieć dla obiektów o znaczeniu krytycznym.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie. Liczne pytania, jakie pojawiały się podczas wykładów pokazały, że ta tematyka jest dla Państwa niezwykle ważna. Trendy rynkowe wskazują, że bezpieczeństwo i cyberbezpieczeństwo to coraz popularniejsze zagadnienia poruszane w przedsiębiorstwach. Mamy nadzieję, że po FiberPower Państwa wiedza pozwoli na zwiększenie poziomu ochrony w przedsiębiorstwach.

Z tego miejsca zapraszamy również na kolejną edycję konferencji.