Baner Śniadania z FCAZagadnienie cyberbezpieczeństwa jest teraz bardzo popularne. Na ten temat mówi się zarówno w zakresie dużych korporacji, mniejszych, lokalnych przedsiębiorstw, a także instytucji państwowych.
Czy zasoby danych należy chronić wyłącznie przed atakami zewnętrznymi, czy powinniśmy także myśleć o identyfikacji wewnętrznych incydentów? Czy ochrona dostępu do zasobów internetu na poziomie blokowania stron, będących potencjalnym zagrożeniem to w tych czasach zabezpieczenie wystarczające? A co z zaszyfrowanymi plikami lub powolnymi wyciekami danych? Czy wiadomości identyfikowane jako SPAM mogą być atakami APT, mającymi na celu kradzież poufnych danych? Czy te zagrożenia będą aktualne w dobie sieci definiowanych programowo, zwłaszcza w coraz popularniejszej infrastrukturze SD-WAN?
Te i inne pytania będzie można zadać naszym specjalistom podczas śniadania biznesowego z cyberbezpieczeństwem. We współpracy z firmą Forcepoint zapraszamy na pierwsze wydarzenie z cyklu. Już w niebawem ruszamy z spotkaniami poświęconym bieżącym sprawom branżowym. Wspólnie porozmawiamy o szansach i zagrożeniach jakie pojawiają się wraz z rozwojem sieci.

Serdecznie zapraszamy!

Termin – 6 wrzesień 2019

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!Prelegenci:

Tomasz Wieczorek – FCAŁukasz Formas – ForcepointWojciech Marczyński – Forcepoint

Agenda:

  • 09:00 – 09:30 – Welcome coffee / Networking
  • 09:30 – 09:40 – Powitanie uczestników
  • 09:40 – 09:55 – Rozpoczęcie części merytorycznej – przedstawienie organizatorów FCA oraz FORCEPOINT
  • 09:55 – 10:50 – Dane osobowe i własność intelektualna Twojej firmy. Jak zadbać o ich bezpieczeństwo bez ograniczania swobody pracy i komunikacji pracowników – cz.I
  • 10:50 – 11:00 – Przerwa kawowa
  • 11:00 – 12:00 – Zapewnienie bezpiecznego i wydajnego dostępu do internetu i przesyłania danych – budowanie bezpiecznej sieci w oparciu o firewalle i SD_WAN Forcepoint
  • 12:00 – 12:10 – Podziękowanie i zakończenie spotkania


Miejsce:

Restauracja Kuźnia Kulturalna

Restauracja Kuźnia Kulturalna
ul. Kostki Potockiego 24
02-958 Warszawa
www.kuzniakulturalna.pl
Formularz zgłoszeniowy:

Udział w śniadaniu biznesowym jest bezpłatny

Polityka Prywatności


Osoby kontaktowe

Agnieszka PorębskaDaria Bernasik
Starszy Specjalista ds. Marketingu i Promocji ProduktuSpecjalista ds. Marketingu
a.porebska@fca.com.pld.bernasik@fca.com.pl
+48 698 699 796+48 515 081 027