Rozwiązania dla linii światłowodowej OptiLine

Elementy systemu OptiLine w połączeniu z systemami: MikroKan, OPGW i FibAir umożliwiają realizację pełnego spektrum architektur dla infrastruktury zewnętrznej sieci optycznej. Mogą być montowane w podziemnych ciągach kanalizacji kablowej (mufy światłowodowe w studniach lub zasobnikach), na powierzchni (szafy uliczne), czy też jako elementy podwieszane (przełącznice naścienne lub nasłupowe, w tym wspomniane rozwiązania dla linii napowietrznych). Elementy systemu pozwalają na wykonanie elastycznej infrastruktury liniowej z możliwością zaplanowania pojemności początkowej i docelowej w przypadku rozbudowy.

Działy utrzymania sieci u klientów korzystających z tych rozwiązań mogą na podstawie wieloletnich doświadczeń potwierdzić trwałość produktów eksploatowanych w naszych warunkach klimatycznych.

Produkty OptiLine pozwalają na budowę zewnętrznej sieci światłowodowej pomiędzy węzłami centralowymi, na liniowych odcinkach transportowych o dużej liczbie włókien, na odcinkach dystrybucyjnych w sieci dostępowej z dużą liczbą rozgałęzień, czy też w abonenckiej sieci rozdzielczej, gdzie mamy do czynienia z dużą liczbą kabli o niewielkich pojemnościach, odgałęzianych do obiektów użytkowników końcowych.

Wróć do mapy systemów

Wszystkie produkty w systemie