System do budowy węzła optycznego OptiNode

System OptiNode jest jedną z ważniejszych grup asortymentowych firmy FCA. Obejmuje rozwiązania stosowane do budowy obiektów centralowych, węzłów sieci szkieletowej i metropolitalnej agregujący ruch przychodzący z sieci dostępowej. Dzięki innowacyjności produktów i dużej ilości akcesoriów możliwe jest planowanie węzłów optycznych o pojemności do kilku tysięcy włókien światłowodowych.

W skład systemu wchodzą stojaki, szafy teleinformatyczne a także wysokiej klasy przełącznice światłowodowe ODF. Wybór standardowych szaf przełącznic światłowodowych pozwala na ergonomiczne zagospodarowanie powierzchni teleinformatycznej. Dedykowane rozwiązania paneli o rozstawie 19″ i 21″ pełniących funkcje połączeniowe, komutowalne i zapasowe w pełni zaspokoją oczekiwania bardzo wymagającego klienta. Należy, także zwrócić uwagę na uniwersalność naszych rozwiązań, co pozwoli na zastosowanie ich w innych segmentach sieci, a co za tym idzie na jej unifikacje. Przykładowo produkty z portfolio OptiNode mogą znaleźć zastosowanie w rozwiązaniach Data Center i OptiLine.

Uczestnicząc w całym etapie produkcyjnym dostarczamy produkty, które spełniają najwyższe wymagania pod względem jakościowym i użytkowym.

Wróć do mapy systemów

Wszystkie produkty w systemie