FCA łączy siły z Genexis!

7 listopada 2022
#FCAteam

Genexis projektuje, rozwija i dostarcza rozwiązania typu „fiber to the home” dla dostawców usług, operatorów i instalatorów.To wiodący europejski dostawca produktów CPE i rozwiązań dla domu podłączonego do światłowodu.

 

Firma tworzy produkty i kompleksowe rozwiązania, które odpowiadają potrzebom naszych klientów oraz są zaprojektowane tak, aby użytkownicy końcowi byli zadowoleni.

 

Genexis dostarcza kompletne portfolio produktów dla światłowodowych łączy szerokopasmowych w domu, w tym terminatory światłowodowe DIY, optyczne jednostki sieciowe, urządzenia sieciowe z pełną obsługą oraz bramy domowe i punkty dostępu z obsługą WiFi. Wszystkie te produkty są łatwe w zarządzaniu, obsługują standardy branżowe i są zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju.

 

Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami i partnerami chcemy wprowadzać innowacje i rewolucjonizować sposób realizacji światłowodowych połączeń szerokopasmowych w domu. Umożliwiamy szybką i przyjazną łączność światłowodową z najniższym kosztem posiadania i pełną interoperacyjnością dla każdego scenariusza.

 

Razem z Genexis wierzymy, że ludzie zasługują na światłowód, ale co mamy na myśli, kiedy to mówimy? Każdy zasługuje na podłączenie do szerokopasmowego światłowodu w swoim domu, aby uzyskać dostęp do najlepszej jakości Internetu. Chcemy umożliwić ludziom pełne uczestnictwo w rozwijającej się erze cyfrowej, w której usługi i aplikacje online stały się niezbędne.

 

Podłączenie wszystkich do światłowodu można zrealizować tylko dzięki współpracy z partnerami, którzy podzielają tę wizję i starają się ją urzeczywistnić. Dzięki modemom i routerom światłowodowym firmy Genexis umożliwiamy operatorom i dostawcom podłączenie konsumentów do Internetu światłowodowego w sposób niezawodny i bezpieczny. Ludzie zasługują na światłowód, to nie tylko światłowód, to nieograniczona komunikacja i pełna przejrzystość!

 

Genexis jest częścią Inteno Group AB i posiada oddziały i biura w Szwecji, Holandii, Norwegii, Niemczech, Finlandii, Danii i Belgii.

Siedziba główna Genexis Group znajduje się w Sztokholmie, w Szwecji i w Eindhoven, w Holandii.

 

Strona Partnera: https://bit.ly/3UmUvvi

Chcesz porozmawiać o rozwiązaniach Genexis w ofercie FCA?

Skontaktuj się z nami!