Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie tytuły potwierdzają nasz sukces

Nagrody

 

Tempo naszego rozwoju, wyniki finansowe, dynamiczny wzrost zatrudnienia czy też podejmowane działania w ramach zrównoważonego rozwoju to tylko niektóre z czynników, które wskazują, że FCA osiąga sukces. Od wielu lat jesteśmy w gronie laureatów cenionych nagród biznesowych. To dowód na to, że FCA to silna i bezpieczna marka. Cieszymy się dużym uznaniem, co potwierdza ilość zdobytych tytułów.  

Gazela Biznesu

 

Najstarszy i najbardziej wiarygodny ranking sektora MŚP w Polsce. Wyróżniane przedsiębiorstwa cechuje niezwykle dynamiczny wzrost przychodów oraz wiarygodność i transparentność w prowadzeniu biznesu.

Diamenty Forbesa

 

Nagroda, której laureaci należą do grona najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Tytuł uzyskują firmy, które w ciągu trzech ostatnich lat (uwzględnionych w bilansach KRS) osiągnęły średni wzrost wysokości obrotu minimum 15 proc.

Małopolski Dąb

 

Nagroda, która wyróżnia przedsiębiorstwa działające na rzecz rozwoju gospodarczego regionu. Podkreśla ona nasz szczególny wkład w rozwój gospodarczy małopolski.

 

Przedsiębiorstwo Fair Play

 

Uzyskanie tego tytułu gwarantuje, że przedsiębiorstwo respektuje wartości etyczne na co dzień, doskonale radzi sobie na rynku odnosząc sukcesy gospodarcze. 

Przejrzysta Firma

 

Certyfikat ten przyznawany jest przedsiębiorcom, których charakteryzuje rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

 

Firmy wyróżnione certyfikatem cechuje wysoki poziom rentowności i płynności finansowej. Poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest niski. 

Lider Konkurencyjności

Nagroda gospodarcza przyznawana przedsiębiorstwom za bogate portfolio produktowe, rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta oraz wysoką jakość i profesjonalizm w obsłudze klienta.