Jak wybrać dostawcę wiązek kablowych?

5 grudnia 2023
#FCAteam

Produkcja wiązek kablowych to produkcja wymagająca wiedzy, kompetencji i wyobraźni. Od ich jakości zależy prawidłowe funkcjonowanie innych urządzeń, w których są montowane. Ten element, który czasem wydaje się niepozornym „kabelkiem”, bardzo często jest kluczowym elementem wpływającym na jakość funkcjonowania całego urządzenia.

Dlatego też tak ważne jest, aby wiązki kablowe były wykonywane przez odpowiedzialnych partnerów, którzy zrealizują zlecenie zgodnie z wytycznymi.

 

 

FCA ma już ugruntowaną pozycję na rynku producentów okablowania światłowodowego i wie co jest ważne i co powinno być priorytetem w szeroko rozumianej produkcji.

Co więc jest naszym wyróżnikiem?

 

Dlaczego warto współpracować z FCA?

 

  • Dokładność i precyzja: dokładamy wszelkich starań, aby elementy wychodzące z naszej linii produkcyjnej były najwyższej jakości i spełniały wszelkie założone standardy.
  • Elastyczność produkcji: pracujemy na materiale własnym lub powierzonym, mamy swoich sprawdzonych dostawców, ale możemy również realizować zlecenia na materiale dostarczonym od Klienta. Mamy wypracowane procesy, ale potrafimy podejść elastycznie do współpracy i dopasować nasze możliwości do oczekiwań.
  • Dopasowanie do potrzeb: mimo, że dążymy do pełnej automatyzacji, to nie zatracamy zdolności realizowania małych i średnich partii produkcyjnych. Jesteśmy otwarci na wymagające i nietypowe projekty służąc wiedzą i doświadczeniem zatrudnionych fachowców.
  • Wsparcie techniczne: zespół odpowiedzialny za rozwój działu wiązek kablowych ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wiedza wyniesiona z innych projektów przekłada się na sprawną realizację zleceń, techniczną pomoc zarówno na poziomie doboru komponentów jak i rozwiązań konstrukcyjnych nawet na etapie R&D.
  • Doświadczenie na rynku ICT: od ponad 25 lat z sukcesami działamy na rynku telekomunikacyjnym. Posiadamy własną linię produkcyjną komponentów światłowodowych, których precyzyjne wymagania stanowią nieocenione doświadczenie pozwalające sprawniej działać na rynku wiązek kablowych. Stawiamy na wiedzę, doświadczenie i jakość. To nasze wyznaczniki na rynku ICT i te same wartości niesiemy dalej jako marka FCA.

 

Nasze działania ukierunkowane są na klienta. To Ty i Twoje potrzeby są dla nas priorytetem i to Ty możesz osiągnąć sukces dzięki współpracy z nami.

 

Aby lepiej poznać projekt zapraszamy na stronę www lub do kontaktu bezpośrednio z Izabelą Dajewską (izabela.dajewska@fca.com.pl).