Nowa linia produkcyjna została uruchomiona!

29 sierpnia 2023
#FCAteam

Uruchamiając nowa linię biznesową w FCA postawiliśmy sobie kilka kluczowych pytań:

  • Czym chcemy się wyróżnić?
  • Dlaczego to właśnie nam powinni zaufać klienci?
  • Jak możemy przełożyć nasze 25 lat doświadczenia na rynku telekomunikacyjnym na zupełnie nowe działanie?

Odpowiedzieliśmy sobie na te pytania, przygotowaliśmy plan działania i…. dziś jesteśmy tu, żeby powiedzieć Wam, że:

Linia produkcyjna wiązek kablowych została uruchomiona.

Skłamalibyśmy, gdybyśmy powiedzieli, że to całkowicie nowa linia produkcyjna. Mamy za sobą już realizacje zakończone sukcesem. Już od pewnego czasu testujemy, produkujemy i realizujemy zamówienia. Przed rozpoczęciem prac współpracowaliśmy z klientami, aby jak najlepiej dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, by spełnić oczekiwania, a jednocześnie korzystaliśmy z ich wiedzy, aby jak najlepiej przełożyć nasze doświadczenia na nowe działanie. Do zespołu FCA dołączyły także osoby z dużym doświadczeniem, które stały się trzonem tego projektu.

 

Co już zrealizowaliśmy?

 

Jedną z realizacji, którą mamy już na swoim koncie jest produkcja wiązek dla przedsiębiorstwa z branży budownictwa hydrotechnicznego i inżynieryjnego, które w ofercie swoich usług ma także montaż systemów elektrycznych.

 

Jakość, elastyczność, czas i… cena.

 

Klient od pewnego czasu poszukiwał alternatywnego dostawcy. Od potencjalnego nowego partnera biznesowego wymagał wysokiej jakości produktów, elastyczności produkcji (możliwości realizacji różnych projektów wiązek) i krótkiego czasu realizacji. Nie bez znaczenia była również kwestia ceny. Bardzo ważnym aspektem była także komunikacja. Nasza szybka reakcja na zapytania i zaangażowanie w udzielnie odpowiedzi zbudowało u klienta zaufanie do FCA.

 

Razem na drodze do sukcesu klienta.

 

Bezpieczeństwo biznesowe to niezwykle ważny aspekt. Czasem wręcz najważniejszy. To na partnera biznesowego przenosi się dużą cześć ryzyka i to partner biznesowy decyduje o zapewnieniu ciągłości działania. Dla nas bardzo ważne jest, aby spełniać wymagania klientów i aby przedsiębiorstwo klienta rozwijało się, dzięki współpracy z nami. Wykorzystujemy naszą wiedzę, żeby aktywnie współpracować. W tym przypadku wykrywaliśmy i naprawialiśmy pomyłki jakie pojawiły się w dokumentacji w trakcie realizacji pierwszej partii projektu. Dzięki temu osiągnęliśmy założenia projektowe i nasza współpraca rozwija się dalej.

 

Nowa linia produkcyjna to dla nas duże wyzwanie. Wiemy jednak, że potrafimy sprostać tym wymaganiom i z sukcesami realizować kolejne zlecenia.  Nie pozostaje powiedzieć nic innego jak tylko: Maszyny ruszyły, pracownicy gotowi, produkcja oficjalnie: czas start!

Chcesz wiedzieć wiecej?

Skontaktuj się z nami!