FCA na II Lokalnym Zjeździe MiŚOT 2022!

Już niebawem, bo 28 i 29 kwietnia, będziemy mogli wspólnie porozmawiać na II Lokalnym Zjeździe MIŚOT (edycja Wschód 2022) w Janowie Podlaskim, na którym zaprezentujemy rozwiązania optyczne do budowy sieci dystrybucyjnej, m.in. słupek światłowodowy SUS-PH, czy też mufa światłowodowa MSC-192 ale i wiele więcej!

 

To doskonała okazja by się spotkać! Już teraz zapraszamy do naszego stoiska (nr 37 i 38), które dostępne będzie przez cały czas trwania zjazdu oraz do wysłuchania prelekcji, pt: „Praktyczne podejście do budowy sieci dystrybucyjnej – przegląd rozwiązań FCA”, którą zaprezentujemy podczas 1 dnia Zjazdu, w sali A, o godz. 17:30.

Poznajcie naszych ekspertów!

To z nimi będziecie mogli porozmawiać podczas Zjazdu

Grzegorz Kuzara
Dyrektor Rynku Telekomunikacja i IT

g.kuzara@fca.com.pl

+48 698 699 749

LINKEDIN

Bio:

Ekspert w dziedzinie infrastruktury pasywnej. Swoje doświadczenie opiera zarówno na teoretycznej wiedzy, jak i praktycznych doświadczeniach zebranych podczas współpracy z największymi operatorami telekomunikacyjnymi i cloudowymi w Polsce.

Szymon Szymański
Kierownik ds. Kluczowych Klientów

s.szymanski@fca.com.pl

+48 698 699 797

LINKEDIN

Bio:

Od ponad 10 lat związany z branżą technologii światłowodowych, teletechniki, sieci strukturalnych.
Brał udział w pierwszych w kraju wdrożeniach technologii mikrokanalizacji i systemu łatwego dostępu. Współpracuje z małymi, średnimi oraz największymi operatorami telekomunikacyjnymi.

Adam Dusza
Kierownik Działu Produktów Infrastruktury Pasywnej

a.dusza@fca.com.pl

698 699 771

LINKEDIN

Bio:

Z FCA związany prawie od początku istnienia organizacji. Technologię światłowodową zna od podszewki, nie dziwi więc fakt pełnienia przez niego roli Kierownika Działu Produktów Infrastruktury Pasywnej. W pracy zawodowej dużą satysfakcję sprawia mu wdrażanie nowych i innowacyjnych rozwiązań do oferty produktowej FCA.

Michał Szot
Senior Product Manager

m.szot@fca.com.pl

698 699 752

LINKEDIN

Bio:

Ekspert praktyk z blisko 20-letnim doświadczeniem w pracy z produktami światłowodowymi. Odpowiedzialny za wprowadzanie nowych - często autorskich rozwiązań do oferty FCA. W swojej pracy kieruje się sumiennością i dbałością o każdy techniczny szczegół. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Wielokrotny prelegent branżowych konferencji. W FCA opiekuje się m.in.: segmentem connectivity: pigtaile, patchcordy, adaptery.

Masz pytania? Jest coś, co chcesz poruszyć już na miejscu? Skontaktuj się z nami!