FCA na Targach MWC Barcelona! 

Targi MWC Barcelona dobiegły końca! Gdybyśmy mieli określić je jednym słowem (no, może dwoma), to byłyby to: intensywność i inspiracja!


Targi były dla nas świetną okazją do merytorycznych spotkań, przeglądu trendów rynku telekomunikacyjnego i nawiązania kontaktów biznesowych.


Jedno z nich odbyliśmy dzięki uprzejmości firmy Cellnex i ich polskiego oddziału. Zorganizowane przez nich śniadanie networkingowe z przedstawicielami polskiego sektora telekomunikacyjnego dało nam możliwość wymiany pomysłów, informacji, ale też inspiracji związanych z działaniami właśnie na tym rynku. Dziękujemy za zaproszenie!

Odwiedziliśmy również naszego wieloletniego partnera biznesowego – firmę Infinera. To spotkanie na pewno przyniesie efekty na kolejne, owocne lata naszej współpracy!

Dziękujemy Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego za zaproszenie i współpracę przy tym wydarzeniu. Mamy nadzieje, na udział w kolejnych tak interesujących i inspirujących eventach branżowych oraz spotkanie się w Barcelonie w przyszłym roku!  

Zobacz galerię zdjęć!