Nowy partner biznesowy FCA

Fortinet jest globalnym liderem w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego. Zapewnia swoim klientom inteligentną ochronę przed cyberatakami i możliwość sprostania coraz większym wymaganiom w zakresie wydajności sieci. Automatyzacja działań, zarządzanie ryzykiem, ochrona danych krytycznych i segmentacja sieci to efekty wdrożenia rozwiązań Fortinet w swojej infrastrukturze.

 

Rozwiązania Fortinet mogą wdrożyć nawet niewielkie zespoły IT zarówno w siedzibie firmy, jak i w chmurze. Spojny poziom zabezpieczeń utrzymywany jest bez względu na to, gdzie znajdują się dane, jak łączą się użytkownicy i jak zmienia się działalność firmy w zakresie bezpieczeństwa sieci, punktów końcowych i chmury.

 

Fortinet ma na swoim koncie liczne nagrody branżowe. Został liderem w Gartner® Magic Quadrant™ 2021​ dla zapór sieciowych.

 

Do portfolio FCA dołączyły innowacyjne rozwiązania Fortinet, mające na celu ochronę sieci przed cyber przestępcami. Zapora nowej generacji FortiGate oraz inne, takie jak FortiAnalyzer czy FortiDeceptor, pozwalają uzyskać lepszą ochronę, szczegółową widoczność i najlepszą w swojej klasie wydajność sieci.

 

Zobacz przegląd produktów Fortinet

 

Więcej o rozwiązaniach Fortinet już na najbliższym webinarze FCA!

 

Termin: 20 września, godzina 10:00

 

Zarajestruj się na webinar

Chcesz wiedzieć więcej na temat rozwiązań Fortinet w portfolio FCA?

Skontaktuj się z nami!