Światowy Dzień Backupu w FCA

Wyciek danych to słowa, które w przypadku działów IT mrożą krew w żyłach. W końcu to administratorzy sieci odpowiedzialni są za całą infrastrukturę, a co za tym idzie bezpieczeństwo danych w niej przechowywanych. Są to zarówno dane pracowników, jak i klientów, partnerów, dostawców. Ich utrata niesie za sobą poważne konsekwencje: nie tylko finansowe, ale i wizerunkowe.

 

31 marca świętujemy światowy Dzień Backupu i to właśnie dziś chcielibyśmy przypomnieć Wam jak ważne jest tworzenie kopii zapasowych.

 

Jak odpowiednio się do tego przygotować? Przede wszystkim należy zastanowić się, które urządzenia należy zabezpieczyć, które z nich są krytyczne, gdzie mają być przechowywane dane, jak zarządzane i ile czasu może maksymalnie zająć ich odzyskiwanie.

 

W ofercie FCA znajdziesz kompletny system backupu od Xopero, który umożliwi szyfrowanie danych, bezpieczną transmisję i bezpieczny storage. A przy tym zapewni proste i centralne zarządzanie oraz przyjazny dla użytkownika interface.

Fryderyk Kalamon
Kierownik Działu Systemów Aktywnych

f.kalamon@fca.com.pl

698 699 776

LINKEDIN

Bio:

Z szeroko pojętą branżą telekomunikacyjną jest związany od 2001 roku. Swoją pracę rozpoczął jako administrator IT. W swoim życiu zawodowym miał okazję uczestniczyć w projektach związanych z planowaniem i wdrażaniem dużych sieci klasy operatorskiej. W FCA pełni rolę Business Development Manager w zakresie IP/MPLS, xWDM, Carrier Ethernet, Security, SDH/PDH oraz SD-WAN

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami!