Zmieniamy się dla Was!

Serdecznie witamy na nowej odsłonie strony www.fca.com.pl!

 

Tworząc nową stronę internetową chcieliśmy jak najlepiej odpowiedzieć na Wasze potrzeby. Postawiliśmy na prezentację w przystępny sposób wielu przydatnych, praktycznych informacji, które ułatwią Wam wybór najlepszych rozwiązań do Waszych projektów.

Chcemy, aby cała potrzebna wiedza, która ułatwi Wam korzystanie z naszych produktów znalazła się w jednym miejscu, a poruszanie się po naszej stronie internetowej było łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

 

Nowością jest baza wiedzy. Stworzyliśmy miejsce, w którym dzielimy się naszym know-how. Treści pogrupowane zostały na 3 rodzaje: artykuły, webinary oraz easy install (czyli filmy instruktażowe). Autorami treści są nasi eksperci– praktycy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży ICT. 

W menu znajdują się również 2 zakładki dedykowane technologii. „Produkty” to miejsce, gdzie znaleźć można wybrane z nich. Dzięki temu łatwo i szybko można znaleźć o nich informacje. Jeśli chcecie poznać wszystkie dostępne kompletacje oraz zapytać o produkty tworzone na specjalne zamówienie, skontaktujcie się z nami. Prezentujemy tylko wybraną- małą część naszej oferty. 

Kolejną wartą uwagi zakładką są „rozwiązania”. Prezentujemy tam elementy składowe, z których zbudować można gotowe rozwiązanie.

 

Mamy nadzieję, że nowa odsłona spotka się z pozytywnym odbiorem. Powinniśmy coś zmienić? Brakuje jakiś informacji? Nasza strona jest przede wszystkim dla naszych klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie!