Backup, czyli jak skutecznie chronić dane w placówce medycznej.

30 marca 2023
#FCAteam
Dane medyczne to najbardziej wrażliwe dane, jakie istnieją

Dane medyczne, takie jak wyniki badań pacjentów czy historie chorób, są niezwykle wrażliwe i wymagają szczególnej ochrony. Jednak co w przypadku awarii, w wyniku której zostaną one utracone, a nieodpowiedni system tworzenia kopii zapasowej nie będzie w stanie ich przywrócić? Zachwianie ciągłości funkcjonowania placówki niesie za sobą poważne konsekwencje medyczne i prawne. Jak ich uniknąć?

 

Zyskaj pewność, że dane Twojej placówki są chronione, dostępne i możliwe do przywrócenia​ z dowolnego momentu w czasie

Obejrzyj webinar  „Backup, czyli jak skutecznie chronić dane w placówce medycznej” i poznaj rozwiązanie, które w skuteczny sposób zabezpieczy nieograniczoną ilość urządzeń, sprawi, że dane będą dostępne, a w przypadku awarii pozwoli odtworzyć operacje IT w przeciągu kilku minut!

Dofinansowanie Ministerstwa Zdrowia dla placówek medycznych 

💡 Szpitale i wybrane placówki ochrony zdrowia w dalszym ciągu mogą ubiegać się o dofinansowanie na poprawę cyberbezpieczeństwa. Okres finansowania został przedłużony do 31 października 2023 roku. Jednym z głównych elementów, na który placówki medyczne mogą otrzymać wsparcie Ministerstwa Zdrowia jest zakup lub rozwój systemu kopii zapasowej.

Zadaj nam pytanie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wyślij do nas wiadomość!