EASY INSTALL: Mufa światłowodowa FA-MP5

19 maja 2021
#FCAteam

Mufy światłowodowe napowietrzne, do których należy FA-MP5, to konstrukcje stanowiące ochronę dla całego okablowania instalacyjnego. Ich wyposażenie to szereg czynności, które prawidłowo wykonane – umożliwią działanie napowietrznych sieci dostępowych. Każdy z etapów uzbrajania mufy wymaga od monterów niesamowitej precyzji. Jak prawidłowo się do tego przygotować? Jakie kroki w wyposażeniu mufy przejść? Jak zawiesić mufę na słupie? To tylko trzy z wielu pytań, na które odpowiada przygotowane przez nas video instruktażowe. Co jeszcze Ci pokażemy?  

  • Jak i na jakim odcinku usunąć powłokę zewnętrzną kabla liniowego? 
  • Jak prawidłowo przygotować port dwudzielny, owalny pod nieprzecięty kabel liniowy?  
  • Jak wprowadzić kabel abonencki do mufy? 
  • Jak zamontować sprzęgacz?  
  • Co montować na poszczególnych kasetach światłowodowych?
      

Zobaczcie więc, jak robią to eksperci i sami zyskajcie wprawę w wyposażaniu mufy! Od obejrzenia materiału i pozyskania praktycznej wiedzy dzieli Was zaledwie jedno kliknięcie. Zapraszamy!  

 

Michał Szot
Senior Product Manager

m.szot@fca.com.pl

698 699 752

LINKEDIN

Bio:

Ekspert praktyk z blisko 20-letnim doświadczeniem w pracy z produktami światłowodowymi. Odpowiedzialny za wprowadzanie nowych - często autorskich rozwiązań do oferty FCA. W swojej pracy kieruje się sumiennością i dbałością o każdy techniczny szczegół. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Wielokrotny prelegent branżowych konferencji. W FCA opiekuje się m.in.: segmentem connectivity: pigtaile, patchcordy, adaptery.